مسیر رفت و آمد آسان و سریع با تاکسی به باشگاه

Masir-taxi-vakilabad-pardad (2)

اگر با تاکسی به باشگاه پرداد می آیید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد. در این بخش از سایت پرداد، میخواهیم با زبان ساده و خلاصه به شما آموزش بدهیم که چگونه و از چه مسیری با تاکسی و آژانس برای ورزش و تمرین به مجموعه ورزشی پرداد تشریف بیاورید.

یکی از مزایای پرداد که خود را از دیگر باشگاه های ورزشی سطح شهر مشهد متمایز می کند، تاکسی رو بودن آن است. به خاطر اینکه در حاشیه بلوار وکیل آباد است از هر مسیری به راحتی می توانید به باشگاه رفت و آمد کنید.

برخی از مسیرهای راحت و آسان به باشگاه: کلبه خیابان های منتهی به بلوار وکیل آباد، خیابان امامت، احمد آباد، تقی آباد، ملک آباد، بلوار معلم، آزادشهر، جلال آل احمد، باهنر، کوثر، هاشمیه، سید رضی، دانش آموز، دانشجو، هفت تیر، سجاد و…

taxi-mashhad

باشگاه در بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد ۵ و ۷ قرار است. تقریبا بین خیابان امامت و جلال آل احمد است یعنی در اواسط این مسیر در حاشیه وکیل آباد واقع شده است. دقیقا جلوی باشگاه، یک پل هوایی عابر پیاده وجود دارد. از سمت فلکه پارک که می آیید اولین پل هوایی باید از تاکسی پیاده شوید. باشگاه در سمت راست بلوار واقع شده است. جلوتر از بیهقی.

یا اگر از طرف هاشمیه و هفت تیر بخواهید به پرداد بیایید، بعد از خیابان باهنر (دانشگاه فردوسی) یک پل هوایی واقع شده است که باید جلوی پل هوایی از تاکسی پیاده شده و از طریق پل هوایی به آن طرف خیابان بروید. لازم به ذکر است پل هوایی دارای آسانسور است و همین مسئله رفت و آمد شما را بسیار آسان می کند.

Masir-taxi-vakilabad-pardad (1)

پی نوشت: تصویر اول و آخر از روی پل هوایی مقابل باشگاه گرفته شده است.

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *