ورزش تی آر ایکس (TRX) چیست و برای چه کسانی مناسب است

ورزش تی آر ایکس (TRX) چیست و برای چه کسانی مناسب است

ورزش TRX – تمرین با بند تی آر ایکس

TRX برای اولین بار در نیروی دریایی مورد استفاده قرار گرفت که از گرانش و وزن خود برای انجام صدها تمرین استفاده می کند. شما به طور همزمان قدرت، تعادل، انعطاف پذیری و ثبات هسته را ایجاد خواهید کرد. شما می توانید هر چقدر می خواهید خود را در هر تمرین کنترل کنید. آیا می خواهید یک حرکت را به چالش بکشید؟ به سادگی زاویه بدن خود را برای اضافه کردن مقاومت تنظیم کنید. به طور مشابه، زاویه را کاهش دهید تا حرکت کمی ساده تر شود. در حال حاضر این یک تمرین سفارشی است!

این سه حرف TRX به معنای « مقاومت کامل بدن» است. با ورزش تی آر ایکس همیشه بدن شما در حال رشد است و یک ورزش فوق العاده ی برای عضلات کل بدن است. امکانات و انعطاف پذیری بی حد و مرز با آموزش TRX این امکان را می دهد که بدن و عضلات خود را به چالش بکشید و آن ها را قوی کرده و فرم بدهید. بیش از ۳۰۰ تمرین مختلف، آموزش مؤثری را فراهم می کنند تا قوی شوید و به همین نسبت مفاصل شما نیز بهتر از همیشه انجام وظیفه می کند. TRX بدن را تقویت می کند و از صدمات احتمالی حین تمرین و بیرون از باشگاه جلوگیری می کند چون بدن شما آمادگی خوبی کسب کرده است و قوی تر از همیشه خواهید شد. برای تمرین با TRX شما فقط نیاز به یک باشگاه خوب مثل پرداد، یک مربی، بدن تان و گرانش زمین دارید.

 

فواید و مزایای ورزش تی آر ایکس TRX

 

فواید و مزایای ورزش تی آر ایکس TRX:

یک تمرین سریع و موثر در تمام بدن را ارائه می دهد

انعطاف پذیری را افزایش می دهد

کمک می کند تا تمرکز قوی داشته باشید

استقامت عضلانی را افزایش می دهد

مردم از تمام سطوح آمادگی جسمانی و تناسب اندام، از ورزشکار مبتدی تا حرفه ای از این ورزش بهره مند می شوند

 

تی آر ایکس برای چه کسانی مفید است

 

ورزش تی آر ایکس برای چه کسانی مفید است؟

تی آر ایکس برای همه مفید است. اگر به ورزش های قدرتی علاقه دارید حتما تی آر ایکس را امتحان کنید. به قول معروف: با TRX بدن خود را تراشیده کنید. شما با انجام تمرینات TRX به مرور زمان بدنی خوش فرم و زیبا خواهید داشت.

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *