نظر خانم بیتا ثانی (مربی تی آر ایکس) در مورد پرداد

نظر خانم بیتا ثانی (مربی تی آر ایکس) در مورد پرداد

 

بررسی سالن ورزشی پرداد را از همان لحظه ای که به آن قدم گذاشتم را شروع کردم. نکته مهم این بود که حس می کردم مسئولان سالن از کسانی که برای ثبت نام می آمدند با احترام و برخورد خوبی برای انتخاب رشته مورد نظر آن ها استقبال می کردند.

و فقط برای عضویت آن ها را قانع نمی کردند یا از امتیازات زیادی که سالن داشت صحبت نمی کردند و صرفا در ابتدای کارشان اهداف برنامه ورزشی را از خانمی که برای ثبت نام مراجعه کرده بود، جویا می شدند. اول مراجعه کننده را در رابطه با رشته های ورزشی آشنا کرده و بعد باشگاه را بطور کامل معرفی می کردند.

انواع کلاس ها و زمان تشکیل آن ها را توضیح می دادند و از افرادی که به تازگی وارد باشگاه شده بودند دعوت میشد تا از مجموعه و امکانات آن بازدید کنند و حتی به جزئیات دقت کنند. تجهیزات باشگاه را خودشان ببینند و اطمینان حاصل کنند که سالن های ورزشی، رختکن، محل دوش گرفتن، مجموعه آبی و … به چه صورت است.

یک عامل دیگر از نظر من که به عنوان مربی در پرداد فعالیت می کنم، رفتار و تعامل بسیار مناسب کارکنان با اعضاست. دوست داشتم بدانم آیا محیط امن و دوستانه برای شاگردانم را انتخاب کرده ام و می توانم به جرات اعلام کنم این محیط ورزشی به دور از حاشیه و همچنین دوستانه بود به اندازه ای که برای من امن و جذاب بود که آرامش و اعتماد مرا جلب کرد.

نه تنها من، بلکه شاگردانم و اعضای سالن از بودن و عضویت در این مجموعه ورزشی رضایت کامل دارند.

جا دارد از خانواده محترم زیبایی که با صبر و بردباری محیطیی خوب و لذت بخش را برای سلامتی و ورزش بانوان عزیز در مشهد فراهم نموده اند، تشکر و قدردانی کنم.

به امید موفقیت های بیشتر در پرداد

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *