آمادگی جهت برنامه های فرهنگی و ورزشی سازمان ها و شرکت ها

مجموعه فرهنگی ورزشی پرداد

باشگاه ورزشی پرداد، آمادگی خود را برای انجام برنامه های فرهنگی و ورزشی نهادها، ارگان ها، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی اعلام می دارد. باشگاه پرداد، با کادر ویژه و خدمات VIP جهت برگزاری رشته های ورزشی مختلف، برای حفظ و بهبود سلامتی، تندرستی و تناسب اندام محیطی را فراهم آورده است که خانم ها بتوانند با مدرن ترین تجهیزات ورزشی در سالن بسیار زیبا و امکانات ویژه نسبت به فعالیت های ورزشی خود اقدام نمایند.

از آنجایی که این مجموعه ورزشی ویژه بانوان است، در تمامی ساعت ها ( هفت صبح تا ۱۰ شب ) آماده ی ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی به خانم های علاقه مند به ورزش می باشد.

هر چه می گذرد، نتایج علمی بیش از پیش به این باور می رسند که ورزش نه تنها فواید زیادی بر بدن انسان دارد، بلکه مزایای فوق العاده ای برای روحیه و اعتماد به نفس افراد دارد. با توجه به اینکه زندگی ها هر روز بیشتر از قبل ماشینی می شود، موجب کم تحرکی می گردد. عدم تحرک کافی در طول روز، منجرب انواع بیماری های جسمی و روحی می گردد.

به همین منظور بسیاری از ادارات، شرکت ها و … در مشهد، پرداد را برای عقد قرارداد جهت امور فرهنگی و ورزشی برای خانم های شاغل و یا خانواده پرسنل و کارمندان خود، انتخاب می کنند.

یکی دیگر از مزایای پرداد، دسترسی آسان است. باشگاه در اوایل بلوار وکیل آباد (حاشیه وکیل آباد ۵ و ۷) واقع شده که با قطار شهری (مترو)، اتوبوس های خط واحد شهری، تاکسی، ماشین شخصی، پیاده و … به راحتی در دسترس است.

طی این اعلامیه از طرف مدیر پرداد، اعلام می داریم، جهت عقد قرارداد با شرایط ویژه یا راهنمایی در این رابطه با مدیریت سالن ورزشی پرداد تماس بگیرید.

کلاس ها: بدنسازی و فیتنس، ایروبیک، پیلاتس، بادی بیوتی (ورزش تخصصی شکم و پهلو)، اسپینینگ، تی آر ایکس، ایروفیتنس و …

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

نصب درب دو جداره UPVC برای سالن اختصاصی اسپینینگ
خرید ترازوی حرفه ای با دقت ده گرم برای باشگاه
کلاس های اوقات فراغت ورزشی برای دانش آموزان در تابستان
آماده همکاری با مربیان برتر در مشهد با شرایط ویژه
تخفیف ویژه برای ثبت نام و تمدید کلاس های ورزشی ویژه بانوان
خرید دستگاه ویبره کریزی فیت پیشرفته برای باشگاه
خرید بوسوبال جدید برای استفاده در تمام رشته های ورزشی
ساخت و طراحی آدم برفی توسط اعضا و مربیان باشگاه ورزشی پرداد
خرید کتل بل (دمبل روسی) در وزن های مختلف برای باشگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *