اولین مسابقه بزرگ آب ویتامینه های ورزشی کشور (دتاکس واتر)

مسابقه بزرگ دتاکس واتر یا آب ویتامینه

آب ویتامینه چیست؟ چگونه آب ویتامینه بسازیم؟ اگر می خواهید دتاکس واتر بسازید این مطلب به شما کمک می کند.

بطور خلاصه بخواهیم دتاکس واتر یا همان آب ویتامینه را تعریف کنیم و روش درست کردن آنرا بیان کنیم، باید بگوییم که قطعه هایی از میوه ها را به یک پارچ آب و یخ اضافه کنید و در روز بعد بیاشامید تا با روشی موثر از بدن خود سم زدایی کنید. واژه لاتین آب ویتامینه، Detox Water است.

مجموعه پرداد در نظر دارد برای ورزشکاران مسابقه ای را در اینستاگرام برگزار کند. برای شرکت در این مسابقه بزرگ و پر هیجان کافی است دتاکس واتر یا همان آب ویتامینه را درست کنید و از دتاکس واتری که درست کرده اید عکس گرفته و برای ما ارسال کنید. هر دتاکسی که بیشترین لایک را در پیج اینتستاگرام مجموعه ورزشی پرداد کسب کند شامل ۵۰% تخفیف شهریه در تمام کلاس های باشگاه پرداد میگردد و همچنین به نفرات دوم تا چهارم نیز تخفیفاتی در شهریه ارائه میشود.

شما می توانید بعد از ارسال عکس و انتشار آن در اینستاگرام، دوستان و آشنایان خود را در کامنت ها تگ کنید تا عکس شما را لایک کنند. نحوه سنجش تعداد لایک های دتاکس واتر شما در اینستاگرام پرداد است.

این مسابقه سراسری بوده و فقط برای اعضای باشگاه پرداد نیست، شما هم اگر هنوز عضو پرداد نیستید و علاقه مند به شرکت در این مسابقه بزرگ هستید، می توانید شرکت کنید. همچنین دوستان خود را نیز به شرکت در این مسابقه دعوت کنید.

خب اولین کاری که لازم است انجام بدهید این است که این مطلب را بخوانید تا بیشتر با دتاکس واتر آشنا شوید. احتمالا تا به حال به شیشه ها یا لیوان های حاوی میوه و سبزیجات بر خورد کرده اید، آیا میدانید نام این نوشیدنیها دتاکس واتر است؟ در این بخش به شما می گوییم دتوکس واتر چیست، چه خواص سلامتی بخشی دارد، احتمالا تا کنون به شیشه هایی حاوی میوه و سبزیجات برخورد کرده اید، آیا می دانید نام این نوشیدنی ها دتوکس واتر است؟ دتوکس واتر دیرگاهی است که در منوی کافه ها جای خود را باز کرده و در فضای مجازی به خوردن آن بسیار توصیه می شود. در این مقاله به شما می گوییم دتوکس واتر چیست، چه خواص سلامتی بخشی دارد، چرا باید برای حفظ سلامتی و تناسب اندام آن را نوشید و در نهایت چطور می توان آن را تهیه کرد.

بدن ما بصورت طبیعی سمومی بدن می سازد. این سموم ناشی از عمل کبد، ریه ها و سوخت و ساز موادی است که از طریق خوردن بدن دریافت می کند. با هرگونه سم زدایی(با رژیم غذایی یا نوشیدنی) می توانیم زندگی مدرن امروز خود را بهبود ببخشیم. متأسفانه در عصری زندگی می کنیم که بدن با سموم مختلفی بمباران می شود، همانند غذاهای ناسالمی که می خوریم فست فودها, نوشابه و… لذا سیستم ایمنی بدن به مبارزه علیه این سموم اقدام کرده تا این سموم اضافی را از بدن دفع نماید. آب از جمله کلیدی ترین موادی است که به کمک سیستم ایمنی بدن آمده و در دفع این مواد زائد کمک می نماید.
در مواردی که آب به میزان کافی مصرف نشود، بدن جهت خارج کردن این سموم آب از دست داده که اغلب منجر به مشکلات سلامتی می شود. به علاوه اینکه عدم استفاده کافی از آب باعث تجمع سموم در بدن می گردد و تجمع مواد زائد در بدن موجب آسیب به اندام های بدن و حتی در مواردی سرطان می گردد. همه می دانیم مصرف آب برای بدن انسان مفید است و بهترین راه برای برای دفع و تخلیه سموم از بدن است.

زیرا آب به وسیله سیستم ایمنی بدن به دفع مواد زائد از بدن کمک کرده و از آن محافظت می نماید. لذا با توجه به نیاز بدن انسان به سلامتی، مخلوط آب با مواد شیرین کننده طبیعی به عنوان یک نوشیدنی مطلوب و موثر برای سلامتی مفید به نظر می رسد.
این نوشیدنی را می توان با توجه نیاز بدن( لاغری، رفع سلولیت پوست و…) نوع زندگی و تنوع مد نظر انتخاب نمود. این نوشیدنی برای سم زدایی از بدن استفاده می شود و کمک می کند سموم از بدن خارج شود. دتاکس واتر برای افرادی که خوراکی های ناسالم زیاد مصرف می کنند و همچنین برای افرادی که افسردگی دارند بسیار موثر است. البته این نوشیدنی برای همه افراد مفید است و باعث می شود احساس انرژی بیشتری کنند. دتاکس واتر برای افراد کم خون و دیابتی نیز بسیار موثر است. خبر خوب این است که نیاز نیست شما برای بدست آوردن چنین نوشیدنی هایی هزینه یا وقت زیادی صرف کنید، شما می توانید به میزان مصرف خود دتوکس واتر خانگی تهیه کرده و با اضافه کردن چند میوه خورد شده و سبزیجات مورد نظر از خواص آن استفاده کنید.

نحوه ارسال عکس: به شماره تلگرام پرداد ۰۹۰۱۱۹۵۶۳۴۸ یا برای مربی خود ارسال کنید تا به دست ما برسد.

نکته: لطفا یک تصویر باکیفیت ارسال کنید.

مهلت ارسال عکس: یکم شهریور ۱۳۹۵ تا دهم شهریور

زمان اعلام نتایج: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵

نحوه انتخاب و داوری: تعداد لایک در اینستاگرام (دوستاتون رو حتما زیر عکس دتاکس واترتون تگ کنید برای افزایش لایک)

نحوه اطلاع رسانی: پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و سایت رسمی باشگاه پرداد

جوایز: نفر اول ۵۰ درصد تخفیف شهریه باشگاه، و به نفرات دوم، سوم و چهارم نیز تخفیفاتی در شهریه داده می شود.

مجری مسابقه: سرکار خانم فاطمه اصیلی

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *