پیشنهاد ویژه برای کسانی که مشغله کاری و زندگی دارند

باشگاه ورزشی برای بانوان پرمشغله در مشهد

اگر شما جز خانم هایی هستید که به دلیل مشغله کاری و همچنین زندگی، نمیتوانید در هفته برنامه مشخصی را برای باشگاه داشته باشید برای شما پیشنهاد ویژه داریم. ما برای کسانی که زمان مشخصی را نمی توانند ورزش کنند هم برنامه ریزی کرده ایم. مجموعه ورزشی پرداد، برای بانوان محترمی که در باشگاه های مختلف ثبت نام کرده اند ولی به خاطر اینکه وقت نمی کنند در آن زمان در باشگاه حضور داشته باشند و کلاسهای آن ها در یک ماه، سه ماه یا شش ماه از نظر تاریخ به پایان می رسد و در واقع شهریه پرداختی تان از بین می رود و یا به اصطلاح عامیانه می سوزد یک راهکار خوب پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید در سالن ورزشی پرداد در رشته های مختلف ورزشی برای کلاس ها بدون محدودیت زمانی ثبت نام کنید و یا بدون ثبت نام بصورت “جلسه ای” در باشگاه حضور پیدا کنید. یعنی هر موقع که فرصت داشتید در کلاس مربوطه حضور پیدا کنید بدون محدودیت در تاریخ و زمان.

طبق تحقیقاتی که توسط باشگاه پرداد انجام شده است، افرادی هستند که با توجه به نوع کار و شرایط زندگی، زمان های مشخصی را در طول هفته نمی توانند برای ورزش به باشگاه بروند. به همین دلیل چاره ای اندیشیدیم تا خانم های پر مشغله نیز برای سلامت، تندرستی و تناسب اندام خود از ورزش غافل نشوند.

همانطور که مطلعید باشگاه پرداد، ویژه بانوان بوده و از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب بصورت تمام وقت به خانم ها اختصاص دارد. که رشته های ورزشی مختلفی در طول روز در حال برگزاری است.

با این شرایط، شما بدون محدودیت زمان یا تاریخ می توانید از امکانات باشگاه پرداد استفاده کنید. اگر شاغل، پزشک، مهندس، وکیل، پرستار، مدرس دانشگاه، شغل آزاد، مدیر و … هستید که Time مشخصی برای باشگاه آمدن نداریم راهکارهای مناسبی را برای شما پیشبینی کرده ایم.

ما برای شما که سرتان شلوغ است هم برنامه ریزی کرده ایم. پردادی شوید…

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *