طراحی باشگاه با گل و گیاه، در روحیه تان تاثیرات مثبت دارد

gol-o-giyah-bashgah  (9)

از آنجاییکه ما به علم روانشناسی در محیط باشگاه اعتقاد بسیار زیادی داریم، تمام تلاشمان را می کنیم از روش های مختلف تاثیرات مثبت در روحیه تان ایجاد کنیم. یکی از چیزهایی که در روحیه افراد تاثیر قابل توجهی دارد، گل و گیاه است. وجود گل و گیاه و نگاه کردن به گیاهان می تواند روحیه شما را تغییر دهد و شما را شاد و هیجان زده کنند. برخی دیگر از مزایای وجود گیاهان در محیط باشگاه عبارتند از: شادابی و طراوت را به انسان هدیه می دهد. باعث ایجاد حس نگرش مثبت به زندگی و آرامش، احساس شادی و رضایت و صمیمت در افراد می شود. گل و گیاه نه تنها بر احساسات شخصی افراد بلکه روی رفتارهای برونی و اجتماعی فرد نیز تأثیرگذار است. سعی کرده ایم از گیاهان مختلف در مجموعه پرداد استفاده کنیم.

زیبایی گیاهان، روی مغز، فکر، روحیه، رفتار، انرژی مثبت و … شما تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که باشگاه پرداد، به خاطر اهمیت بسیاری زیادی که برای شما عزیزان قائل است، گل و گیاه را در نقاط مختلف مجموعه، جانمایی کرده است.

gol-o-giyah-bashgah  (1)

gol-o-giyah-bashgah  (2)

   gol-o-giyah-bashgah  (5)

gol-o-giyah-bashgah  (6)

gol-o-giyah-bashgah  (7)

gol-o-giyah-bashgah  (8)

  gol-o-giyah-bashgah  (10)

gol-o-giyah-bashgah  (11)

تصاویری که مشاهده کردید، تنها بخشی از گل و گیاه موجود در مجموعه ورزشی پرداد بود. به خاطر کمتر شدن طول این صفحه توانستیم تعدادی از این گیاهان را برایتان به نمایش بگذاریم. روحیه تان پر از انرژی های مثبت…

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *