آدرس کانال رسمی باشگاه پرداد در شبکه اجتماعی تلگرام

کانال تلگرام باشگاه ورزشی پرداد

از آنجایی که باشگاه پرداد، به اعضای محترم خود اهمیت بسیاری می دهد، در تلگرام کانال رسمی خود را راه اندازی کرده است تا بتوانید روزانه جدیدترین اخبار و اطلاعات باشگاه و کلاس های ورزشی را دریافت کنید. همچنین در کانال تلگرام مجموعه ورزشی پرداد، گلچینی از بهترین مطالب ورزشی، تندرستی، علمی، پزشکی، سلامت، تناسب اندام، تغذیه، عکس و کلیپ های کوتاه آموزش ورزشی و … را می توانید مشاهده و دریافت کنید. که این مطالب به دانش روز شما در ارتباط با سلامت و تناسب اندام می افزاید.

لازم به ذکر است که بسیاری از کسانی که عضو کانال باشگاه پرداد شده اند، به خاطر مطالب خوب، تشکر کرده اند و این یک بازخورد خوب است برای ما و شما تا اگر عضو کانال تلگرام پرداد نیستید، هم اینک عضو شده و از مطالب استفاده کرده و از جدیدترین اطلاعات و اخبار مربوط به باشگاه مطلع شوید.

آدرس کانال:

https://telegram.me/pardadgym

یا

@pardadgym

راهنمایی جهت عضویت: اگر الان با موبایل وارد این صفحه شده اید، روی لینک بالا کلیک کرده، احتمالا در گوشی شما پیغامی ظاهر می شود که این لینک با چه برنامه ای باز شود؟ شما روی گزینه تلگرام کلیک کرده و وارد پیج پرداد در تلگرام می شود. بعد از وارد شدن به کانال، روی گزینه Join کلیک کنید تا عضو کانال شوید.

اگر با کامپیوتر وارد این صفحه شده اید، راحت ترین کار این است که برای یکی از دوستانتان @pardadgym را تایپ کرده و ارسال کنید بعد از ارسال روی لینکی که ارسال کرده اید کلیک کنید، بعد از وارد شدن به صفحه ی تلگرام پرداد، روی گزینه Join کلیک کنید.

اگر مشکل یا سوالی در زمینه عضویت در کانال پرداد داشتید، در بخش نظرات سایت، بنویسید حتما از طریق سایت، ایمیل، تلفن، تلگرام پاسخگوی تمامی پرسش های شما هستیم.

راه سوم: شماره شبکه های اجتماعی پرداد را در گوشی خود ذخیره کنید و به ما در تلگرام پیام دهید جهت ارسال لینک کانال و در صورت نیاز راهنمایی.

شماره شبکه های اجتماعی پرداد:

۰۹۰۱۱۹۵۶۳۴۸

لازم به ذکر است شماره مذکور جهت ارتباطات تلفنی نبوده و فقط برای تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می باشد.

مطالب مرتبط دیگر را ببینید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *