پیشنهاد همکاری

پیشنهاد همکاری با باشگاه ورزشی پرداد

 

باشگاه ورزشی پرداد، با هدف افزایش سطح سلامت، تندرستی، تناسب اندام و حس خوب کار خود را آغاز کرده و هر روز قوی تر از دیروز به کار خود ادامه می دهد. سعی کردیم هر روز کیفیت خدمات خود را بهتر کنیم و در این مسیر از جذب و همکاری با نیروهای علاقه مند استقبال کرده ایم.

اگر شما هم علاقه مندید تا با مجموعه ورزشی پرداد به هر نحوی همکاری کنید، از شما حمایت کرده و برای ما باعث افتخار خواهد بود.

پرداد، به عنوان یکی از بهترین باشگاه های ورزشی در مشهد، در خدمت شماست.

فرصت های همکاری:

همکاری با مربیان:

جذب مربی حرفه ای، با تجربه و علمی، همواره یکی از اولویت ها ما بوده و مربیان متعددی در این امر یاری رسان پرداد بوده اند. ما از همکاری با مربیان علاقه مند و متعهد استقبال می کنیم. در صورتی که تمایل به همکاری به عنوان کادر مربی دارید با شماره های پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

اگر مایل هستید جز پرسنل باشید:

ما با جذب بهترین پرسنل، همواره محیطی سالم و باکیفیت را برای اعضا و همچنین کارمندان فراهم آورده ایم. اگر توانمندی هایی دارید که می توانید به رشد مجموعه کمک کنید با ما تماس بگیرید. ما از افراد متعهد و علاقه مند حمایت می کنیم.

 

اگر ایده یا پیشنهادی برای بهتر شدن دارید:

از کسانی که ایده یا پیشنهاد برای افزایش سطح کیفیت باشگاه، طرح قابل اجرا و … دارند، حمایت کرده و شرایط را برای همکاری متقابل فراهم می کنیم.

 

تمایل دارید به عنوان سرمایه گذار همکاری کنید:

اگر مایل هستید به عنوان سرمایه گذار در امر ورزش و باشگاه های ورزشی فعالیت کنید، ما آماده ی همکاری با شما هستیم. تیم پرداد، با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت، فرصت سرمایه گذاری مناسبی را برای شما ایجاد کرده است.

 

دریافت شعبه و نمایندگی در مشهد و سراسر کشور:

پرداد، به عنوان یکی از برندهای مطرح در زمینه باشگاه های ورزشی به کسانی که مایل هستند شعبه یا نمایندگی در سراسر کشور واگزار می کند.

 

تماس مستقیم با آقای بهزاد زیبایی، مدیر و موسس مجموعه ورزشی پرداد:

۰۹۱۵۱۰۹۹۶۲۴

۰۹۳۸۳۱۶۴۷۴۸  –  این خط دارای تلگرام می باشد.